Arama Motoru

Arama Motorları

Uncategorized

Burçlar Arası İlişkiler Nasıl Yorumlanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına taraf veren bir mesafeç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı altında kuruluşlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri üzere ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında mevsuk adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve usul gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevki alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içre hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret dikkat göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi sahip olmak, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirimlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en anayasa görevlerinden biridir. Kişinin mevlit geçmişine, saatine ve adına nazaran hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin muhakkak bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan ziyade marifet sahibi başlamak istiyorsanız, birbunca terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit geçmişine nazaran belirlenir ve birbunca kişiye nazaran yabanlık ve gelecekteki olaylar için marifet verebilir.

  2. Arslan ıtır: Alelumum 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı üzere yaşfakat şekline gösterge fiyat.

Burç yorumlaması için çok ziyade marifet sahibi başlamak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

Terim Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçtur. Kişinin kendini tabir ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için marifet verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir gayrı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere gösterge edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmeseleimlere gösterge edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, mevsuk bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, istikbal tahmini ve elan katı çok bap için marifet verme konusunda berenarı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://gayrimenkulfiyatlari.name.tr/ https://yanardag.name.tr/ https://pilomru.name.tr/ https://bilecikyoreselyemekler.name.tr/ https://bireyselpazarlama.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr