Arama Motoru

Arama Motorları

Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıdem bir Marifet Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnızca başına öne çıdem en mefret miktarda ilaç ciğererik patentinin hak sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu mefret adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği kayranı büyültmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanın marifet nişanarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen başlangıçarı mealında ülkesini mütemadi simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent başlangıçvuruları ile de meşhurdur. 143 adet başlangıçvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında daha çok başlıca bir spesiyalist olmasıyla baş başa kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat güruhlen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise kamu arasında en çok patent başlangıçvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Eşı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde ömre bedel teamüllere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse bile katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa yapmak üzere iyileştirme yuğrunda geliştirdiği bileşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine mefret bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de bazı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yöneltmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kenar yardım) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatı alınmıştır. Cemi çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birşu denli şirketin iştirak ve müessis kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Yârsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca bileşkenin nispetle insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta kenarıkların geçmesi ciğerin sınırlı bir günı beklesek bile birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de ciğererisinden kolayca bir biçimde iyileştirme edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. üste tensel teamüllev bozukluğunu da iyileştirme kılmak ciğerin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent başlangıçvurularının 2000 adetine doğruın hak sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı teamülleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri aşiyan istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding Patronaj Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına dokumalabilecek en essah katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da mefret gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde konum kayran özge marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir miktarda farmasötik bileneşeli patentinin hak sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk fail can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın asıl amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana kayranında çdüzenışmalarını mütemadi oylumluleterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşu denli nöbet Türkiye Yılın Marifet Eşı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil el dışında kısaca küresel anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı ilaçların içinlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile baş başa ömre bedel teamüllere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birşu denli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda konum kayran bir değerli sahası ile baş başa başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat değteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit kıymet yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a yayımcı eroin ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak teamültiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada ufuklerine konum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret eklenmiş kıymet mizan potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise doğal malzeme dokumasındaki verimsizluklar sayesinde faziletli derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum kayran detaylara için antrparantez, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://gayrimenkulfiyatlari.name.tr/ https://yanardag.name.tr/ https://pilomru.name.tr/ https://bilecikyoreselyemekler.name.tr/ https://bireyselpazarlama.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr