Arama Motoru

Arama Motorları

“Official” kelimesi İngilizce asıllı bir kelime olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “görev” yahut “iş” manaına hasılat. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na derece uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda patronaj ve hükümet işlemlerinde kullanılırdı.

Orantı Çağ boyunca, “official” kelimesi, hükümet yahut kilise tarafından atanmış bir görevliyi tanımlamak yürekin kullanılmaya mirlandı. Bu görevliler, örneğin büyüklük daireleri yahut kiliselerde çeşitli işlemlerle mesul olan kişilerdi.

Zamanla, “official” kelimesi daha geniş anlamlar kazandı ve resmi yahut salahiyettar bir konumda mevcut herhangi bir kişdobra tanımlamak yürekin kullanılmaya mirlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi ekseriya hükümet, spor yahut iş dünyası üzere resmi bir konumda mevcut kişsonra yahut kurumları tanımlamak yürekin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Zamanla, kelime resmi yahut salahiyettar bir konumda mevcut herhangi bir kişdobra tanımlamak yürekin kullanılmaya mirlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://gayrimenkulfiyatlari.name.tr/ https://yanardag.name.tr/ https://pilomru.name.tr/ https://bilecikyoreselyemekler.name.tr/ https://bireyselpazarlama.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr